• Telefon: +90 (538) 634 51 43
  • E-posta: bılgı@webtugra.com

Hakkımızda

Tuğra Web Tasarım > Hakkımızda

Tuğra Web Tasarım

2019 yılında siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlayan web sayfaları ve internet sektöründe geniş bir çalışma alanına sahip bir kuruluştur. Günümüzde web sayfaları ve internet ile ilgili teknolojiler sürekli gelişmektedir. Tugra web tasarım olarak bu gelişmeleri takip ediyor ve kendi bilgimizi sürekli taze tutmaya gayret ediyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz

Tuğra web tasarım olarak web sektöründe yeniliklerin öncüsü olmak istiyoruz. Türkiye genelinde web konusunda neler yapabileceğimizi ve ne akdar uygun fiyatlara mal edebileceğimizi göstermeyi hedefliyoruz.
Vizyonumuz

Vizyonumuz

Müşterisine en hesaplı web site ve çözümleri de sunmayı hedefleyen bir yapı olarak geniş hizmet yelpazesi oluşturarak müşterilerin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyor. En öncelikli hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.
Tuğra'ya hoşgeldiniz

Neden Biz?

Güven

Güven

Web site çalışmalarımızda web sitenizin verilerin tutulması, saklanması ve korunması gibi birçok işlemlerde bize güvenebilirsiniz.
Deneyim

Deneyim

Web ekibimiz pekçok alanda uzmanlık düzeyinde bilgiye sahiptir. 2019 yılından beri yaptığımız çalışmalar beğeni kazanmaktadır.
Görsel

Görsel

Web sitesi kadar grafik tasarımda uzmanlık alanımızdır. Bu nedenle yaptığımız web siteleri gelişmiş ve görsel olarak etkileyicidir.
Destek

Destek

7 gün 24 saat web sitenizde olması gerekenler için ya da karşılaştığınız sorunlarda telefon numaramızı arayarak destek isteyebilirsiniz.

Arşivler

Kategoriler

Meta

Bize Yazın