Künye

Tuğra Web Tasarım

2019 yılından bu yana web site tasarım sektöründe hizmet vermekte olan Tuğra web tasarım, Mersin bölgesinde home ofis olarak çalışıyor olup Türkiye geneline hizmet vermektedir.

40’tan fazla memnun müşteri ile web site tasarım sektöründeki başarısını kanıtlayan Tuğra web tasarım her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek Web Tasarım, Grafik Tasarım, Seo Optimizasyonu, İnternet Reklamcılığı, Kurumsal Kimlik ve Web Danışmanlık hizmetlerinde birçok yeni müşteriyi bünyesine katmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz

Tuğra web tasarım olarak web site ve yazılım sektöründe yeniliklerin öncüsü olmak istiyoruz. Türkiye genelinde web konusunda neler yapabileceğimizi ve ne kadar uygun fiyatlara mal edebileceğimizi göstermeyi hedefliyoruz.
Vizyonumuz

Vizyonumuz

Müşterisine en hesaplı web site ve yazılım sunmayı hedefleyen bir yapı olarak, müşterilerin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. En öncelikli hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.
Tuğra'ya hoşgeldiniz

Neden Biz?

Güven

Güven

Web site çalışmalarımızda web sitenizin verilerin tutulması, saklanması ve korunması gibi birçok işlemlerde bize güvenebilirsiniz.
Deneyim

Deneyim

Web ekibimiz pekçok alanda uzmanlık düzeyinde bilgiye sahiptir. 2019 yılından beri yaptığımız çalışmalar beğeni kazanmaktadır.
Görsel

Görsel

Web sitesi kadar grafik tasarımda uzmanlık alanımızdır. Bu nedenle yaptığımız web siteleri gelişmiş ve görsel olarak etkileyicidir.
Destek

Destek

7 gün 24 saat web sitenizde olması gerekenler için ya da karşılaştığınız sorunlarda telefon numaramızı arayarak destek isteyebilirsiniz.

Arşivler

Kategoriler

Üst veri