SIK SORULAN SORULAR

Sık Sorulan Sorular sayfamızda web tasarım konusunda en çok merak ettiğiniz konulara cevap buluyoruz. Sizde sorunuzu bize iletin cevaplayalım.

Web Tasarım nedir?

Web tasarımı; internet tarayıcıları tarafından görüntülenebilecek kişi ya da kurumların ürünlerini ve hizmetlerini tanıtabilecek bir platformun özel şekilde tasarımı yapılan makaleler ve grafikler ile oluşturulmasıdır.

Hosting & Domain nedir?

Hosting; web sitenize ait dosyaları ve verilerinizi saklayan, web sitenizi internet kullanıcılarının erişimine sunma işlemine denir.

Domain; internet üzerinde kelimelerin veya sayıların web siteniz için tescil edilmesidir. Domain adınız (alan adı) web sitenizin ismi ve adresidir.

Web sitesi yapım süresi ne kadardır?

Yapılan projeye göre web sitesi tasarım çalışmaları süresi değişmektedir. Standartlar dahilinde Kurumsal Web Tasarım çalışması yaklaşık 1 hafta içerisinde tamamlanabilmektedir.

Web siteleri mobil ve tablet uyumluluğu var mıdır?

Yapılan tüm temalarımız mobil ve tablet uyumluluğu sağlamaktadır.

Kurumsal E-posta nedir?

Kurumsal e-posta; şirketinizin adına bağlı olarak epostaadı@siteadı.com olarak oluşturulan mail adresidir.

Web Sitesi nedir?

Web sitesi; İşletmelerin, kurumların ya da kişilerin internet ortamı üzerinden ürünlerini, hizmetlerini, fiyat bilgilerini, fikir ve görüşlerini insanlara sunmak için oluşturulan sayfa platformlarına denir.

Hosting & Domain hizmet süresi ne kadardır?

Hosting ve alan adı hizmetleri 1 yıl süreli olarak verilmektedir.

Web tasarımı fiyatları neye göre belirleniyor?

Web tasarımı fiyatı işlenecek içerik, oluşturulacak sayfa sayısı ve yazılacak olan web sitesini yazılımına göre gün hesabı yapılarak fiyatlandırılır. Web sitesi kaç dilli olacağı, SSL olup olmayacağı, özel formlar yazılması durumuna göre fiyata yansımalar yapılmaktadır.

Web sitesini kendiniz yönetebilir misiniz?

Yaptığımız tüm projelerde içeriğe göre yönetim paneli geliştirerek web sitesini yönetim panelli olarak hizmete açıyoruz. Böylelikle kullanıcı web sitesi üzerinde istediği zaman bize ihtiyaç duymadan güncelleme yapabilir.

SEO (Search Engine Optimization) nedir?

Seo (Search Engine Optimization) kısaltımı olan bu kelime arama motorlarının web sitenizi optimize ermesi ve ön sıralarda çıkabilmenizi sağlayacak çalışmalardır. Anahtar kelimeleriniz ve seo uyumlu içerikleriniz ile arama motorlarında ön sıralara çıkıp sitenizin daha sık tercih edilmesini sağlayabilirsiniz.

WhatsApp