Web site tasarım

Web Tasarım

Web site tasarım

Web site tasarım için ilgili firmanın faaliyet gösterdiği sektör analiz edilir. Ürün veya hizmetlere dair, resim, açıklama gibi bilgilerin sitede nasıl yayınlanacağına karar verildikten sonra modern, şık, özgün, mobil uyumlu, ekonomik, yenilikçi, profesyonel, stratejik, yüksek geri dönüş ve başarı odaklı web site tasarım projeleri geliştiriyoruz.

Web siteniz için önemli olan yönetim panelidir. Bu panelde; temel bileşenler eklemeniz, sitenizin farklı bir görünüme değiştirebilmeniz ve istediniğinizde yeni hizmetler veya ürünler ekyebilmeniz için önemlidir. Bizde bu yönetim panelinde siz değerli müşterilerimiz için daha kolay yönetebileceğiniz ve değişiklikler yapabileceğiniz için, oldukça özgün ve kolay bir kullanım tasarımı ile sizlere sunuyoruz.

Web sitesi raporlama ve analiz

“Google Analytics” ya da “Analytics” sözcüklerini sık sık duyduğunuzdan eminiz. Peki bu araç nedir? Ne işe yarıyor? Google Analytics’i nasıl kullanacağınızı bilmiyor musunuz? Merak etmeyin, bu pratik rehberle beraber artık siz de tüm SEO çalışmalarınızı kolayca ölçümleyebileceksiniz!

Google Analytics sitemizin geniş anlamda trafik ölçümü yapabilmemize ve bu trafikleri belli vakitler ile karşılaştırmamıza yarayan bedava dağıttığı bir Google teknik servisidir. Elinizde herhangi bir veri olmadan, SEO stratejilerinizi daha sağlıklı bir biçimde oluşturamazsınız. Google Analytics aracı, tam da bu noktada en yakın arkadaşınız olacaktır.

Grafik Tasarım

Logo, Kartvizit, Banner, Afiş, Poster vb.

Firmaların logo, amblem, katalog, broşür, kartvizit, afiş gibi gibi ihtiyaç duyulan görsel çalışmaları profesyonel, yaratıcı, özgün, hatırlanması kolay olacak şekilde tasarlıyoruz. Bu tasarım esnasında görüşlerimizi aktararak renk ve çizgiler hakkında öneride bulunuyoruz ancak önceliğimiz daima sizlerin hayalini ve isteklerini gerçeğe dönüştürmektir.

Search Engine Optimization

Seo Optimizasyonu

Sitenizin ne derece algılandığı ve ne kadar doğru biçimde aramalarda yansıtıldığı ile alakalı bir terimdir. Web sitenizi arama motorlarına optimize etmek oldukça etkilidir. Tuğra web site tasarım olarak bunun bilincinde olarak, sizler için dizayn ettiğimiz ve tasarladığımız web sitelerinizin kodlama ve tasarım aşamalarında SEO kurallarını nizami bir şekilde uyguluyor, arama motorları açısından en az %70’lik bir uyumu yakalamasını sağlıyoruz.

İnternet Reklamcılığı

Adwords, Facebook, Instagram, Twitter vb.

Adwords, Facebook, Instagram veya Twitter reklamlarınızın optimizasyon ve yönetimini yaparak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz. Sosyal medya hesaplarınızı güvenle bizlere teslim edebilir, marka değerinizi ve ticari başarınızı artırabilirsiniz. Her türlü bilgi ya da çalışma talebi için bizi arayabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Tasarımı; şirketlerin logo, kartvizit, antetli kağıt, antetli zarf, kapaklı dosya gibi faaliyetler esnasında ihtiyaç duyulan görsel çalışmaları içeren tasarımlardır. Sizlere kurumsal kimlik tasarımı esnasında görüşlerimizi aktararak renk ve çizgiler hakkında öneride bulunuyoruz ancak önceliğimiz daima sizlerin hayalini ve isteklerini gerçeğe dönüştürmektir.

Web Danışmanlık

Marka iletişimi altında incelenebilecek web danışmanlığı, markayı tüketicilere anlatmanın ve iletişime geçmenin yoludur. Günümüzde internet ve akıllı telefonlar tüketicilere kolaylıkla ulaşılması ve her hizmetin sunulmasını kolaylaştırıyor. Web danışmanlığı alan firmalar hemde internette kolay ve hızlı yoldan söz sahibi oluyorlar.

Sanal dünyada yerini almak isteyenler evvela web sitesine sahip olmalı ve firma için etkili, ekonomik bir biçimde web tabanlı teknolojileri kullanmalı. Amaç firmanızın gücüne güç katmak, yeni ufuklara yol açmanız için sanal ortamda hatırı sayılır bir yere ulaşmanızı sağlamak.

WhatsApp