– Web site tasarım

Web site tasarımı nedir?

Web site tasarımı toplumda “internet sitesi kurma” şeklinde ifade edilsede aslında bundan çok daha fazlasını içermektedir. Web site tasarımı aslında kendinizin veya firmanızın sahip olduğu ürünü, hizmeti, gelecekte ortaya çıkaracağınız ürün ve hizmeti, iletişim bilgilerinizi, ortamınızı, duyurulması gerekenleri bunun gibi hemen hemen herşeyi hızlı ve doğru biçimde dijital ortamda sergileyebileceğiniz bir platformdur.

Mobil Uyumlu

Yaptıracağınız web sitesi Mobil ve Tablet uyumlu bir alt yapıya sahip olması ve dizayn edilmesi gerekmektedir. Arama motorlarının mobil uyumlu sayfalara gösterdiği ilgi, bu özelliğe sahip olmayan web sitelerine göre daha fazladır.

Search Engine Optimization (Seo)

Sitenizin ne derece algılandığı ve ne kadar doğru biçimde aramalarda yansıtıldığı ile alakalı bir terimdir. Web sitenizi arama motorlarına optimize etmek oldukça etkilidir. Tuğra web site tasarım olarak bunun bilincinde olarak, sizler için dizayn ettiğimiz ve tasarladığımız web sitelerinizin kodlama ve tasarım aşamalarında SEO kurallarını nizami bir şekilde uyguluyor, arama motorları açısından en az %70’lik bir uyumu yakalamasını sağlıyoruz.

Yönetim Paneli

Web siteniz için önemli olan yönetim panelinde; temel bileşenler eklemeniz, sitenizin farklı bir görünüme değiştirebilmeniz ve istediniğinizde yeni hizmetler veya ürünler ekyebilmeniz için önemlidir. Bizde bu yönetim panelinde siz değerli müşterilerimiz için daha kolay yönetebileceğiniz ve değişiklikler yapabileceğiniz için, oldukça özgün ve kolay bir kullanım tasarımı ile sizlere sunuyoruz.

WhatsApp